مقایسه کرم پودر اکتی پور و اکتی سنس

کرم پودر اکتی پور

کرم پودر اکتی پور یه کرم پودر ضدجوش مخصوص پوست های چرب و جوش داره که احتمالا تازگیا اسمش رو زیاد شنیده باشین

این کرم پودر بافت سبکی داره با یه مقداره کم کاوره خیلی خوبی به پوست میده اما درکل نمیشه ازش توقع پوشانندگیه کرم های گریم رو داشت

spf و محافظت دربرابر آفتاب نداره

ماندگاریش روی پوست خیلی خوبه و پوست رو براق نمیکنه

اکتی پور رو بیشتر میتونین به عنوان یک کرم پیشگیری کننده از ایجاد جوش استفاده کنین چون با این کرم اصلا جوش نخواهین زد و چربی پوست رو خیلی خوب کنترل میکنه

من بارها از مراجعین شنیدم و حتی گاهی دیدم که اکتی پودر بعداز یک دوره استفاده باعث ایجاد جوش زیر پوستی شده اما من خودم یک سالی میشه که دارم از این کرم پودر استفاده میکنم و همچین چیزی رو ازش ندیدم

البته باید اینو اضافه کنم که کرم پودر اکتی پور عملا جوش هایی رو درمان میکنه که التهابی و چرکی هستند و به درمان جوش های سرسیاه یا اصطلاحا زیرپوستی کمکی نخواهد کرد

یه مشکل دیگه که داره اینه که دو رنگ بیشتر نیست که رنگ روشن متوسط و رنگ تیره اش بژ تیره که روشنش رو خانم هایی که پوست معمولی و گندم گون دارن میتونن استفاده کنن و رنگ تیره اش رو پوست های تیره

اما رنگی مخصوص پوست های سفید نداره و رنگ روشنش روی پوست سفید تیره به نظر میرسه

کرم پودر اکتی سنس نئودرم

اگر دنبال یک کرم پودر ضدجوش با قیمت مناسب هستین پیشنهاد من کرم پودر اکتی سنس هست

نئودرم یه برنده ایرانیه که محصولاتش کیفیت خوبی با قیمت مناسب دارن

این کرم پودر بافتی مشابه اکتی پور داره روی پوست کاملا سبکه اما پوشانندگیش از اکتی پور کمتره

اکتی سنس هم مثل اکتی پور جنبه ی درمانی نداره و فقط به رفع جوش کمک میکنه و چربی پوست صورت رو کنترل میکنه

این کرم پودر سه رنگ داره بژ روشن بژ متوسط و بژ تیره

درضمن اکتی سنس رو به عنوان یه آبرسان ملایم میتونین استفاده کنین

درصورت استفاده از این محصولات نظرات خودتون رو به بات تلگرام ما ارسال کنید یا در قالب کامنت به فروم سایت بفرستید.

نام:
ملک زاده
تاریخ:
1397/02/22
ساعت:
15:55
khaste nabashid
نام:
ملک زاده
تاریخ:
1397/02/21
ساعت: